Módní přehlídka dobročinného outletu Pink Bubble | středa 4. 3. v 17:00

Přijďte načerpat inspiraci pro svůj šatník, odneste si s sebou domů skvělé nové kousky za super ceny a také pořádnou porci dobrých skutků.

Stylistka Jarmila Krahulcová vám na netradiční přehlídce poradí, jak vzájemně kombinovat jednotlivé kousky z outletu Nadačního fondu Pink Bubble a doplnit jimi váš vlastní osobitý šatník. Na mole se vám představí známé osobnosti jako modelka Michaela Salačová, blogerka Denisa Cziglová a modelka a zakladatelka Nadačního fondu Pink Bubble Martina Šmuková. Všechny modely bude možné zakoupit po přehlídce přímo na místě.

Pokud se při příchodu rozhodnete tuto akci podpořit symbolickým vstupným 100 Kč, dostanete od nás skleničku šumivého vína a slevu na nákup v Pink Bubble Outletu ve výši 20 % (platnou pouze v den akce). Především ale celý výtěžek z akce bude použit na podporu mladých onkologických pacientů z Nadačního fondu Pink Bubble.

Pokud vás svět módy zajímá, nenechte si před přehlídkou ujít líčení modelek v prodejně Dermacol, kde na vlastní oči uvidíte, jaké triky používají profesionální vizážistky.

Vaše soukromé dotazy ohledně jednotlivých kousků a jejich kombinací bude možné po přehlídce osobně zkonzultovat se stylistkou Jarmilou Krahulcovou.
Modelky obuje spřátelený obchod 2M SHOES a učešou kadeřníci známého Salonu Proffesional.

Program akce:
14:00-16:00 líčení modelek v butiku Dermacol
17:00 přehlídka modelů z obchodu Pink Bubble Outlet
17:30-19:00 konzultace k modelům se stylistkou Jarmilou Krahulcovou

A na jaké modely se můžete těšit? Nadační fond Pink Bubble přivezl do Brna svůj úspěšný projekt Dobročinný Outlet Pink Bubble. Každý všední den máte možnost od 13:00 do 18:00 v přízemí našeho obchodního centra vybírat z módních kousků, které si pro natáčení vybraly kostymérky z americké filmové produkce, a darovaných kousků od spřátelených celebrit. Najdete zde dámské a pánské oblečení, boty, šperky i doplňky. Ulovíte tu jak modely známých značek z nákupních center, tak poklady z návrhářských kolekcí.

Módní přehlídka dobročinného outletu Pink Bubble | středa 4. 3. v 17:00

JAK SE K NÁM DOSTANETE?